FK Metta spiež, bet izskaņā piedzīvo zaudējumu pret BFC Daugavpils

Ievietots 03.05.19.

Piekto mājas spēli jaunajā sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda.

0 - 1
Daugavpils FS

Piektdien, 3. maijā, Hanzas vidusskolas laukumā savu 10. kārtas spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, savā laukumā uzņemot BFC Daugavpils.

Spēles pirmajā pusē teritoriāls pārsvars piederēja FK Metta futbolistiem, kuri arī vairāk saasināja spēli pie pretinieku vārtiem, kamēr BFC Daugavpils centās atbildēt ar pretuzbrukumiem. Vienā no epizodēm pēc standartsituācijas spēlē iesaistījās arī Ošs, tomēr bez īpašām pūlēm briesmas novērsa.

Puslaika otrajā pusē mājinieku pārsvars pieauga, un pie diviem sitieniem no labām pozīcijām tika Dzhamalutdinov, tomēr abos gadījumos glāba vārtsargs. Mirkli vēlāk soda laukumā krita Masangane, tomēr tiesneša svilpe klusēja.

Izskaņā mettieši savērpa vairākus virpuļus pie viesu vārtiem – teicamas iespējas bija gan Liepam, gan Ozoliņam, tomēr daugavpiliešu cietoksnis palika neieņemts – pēc pirmā puslaika uz tablo divas nulles.

Otrā puslaika sākumā FK Metta spiediens tikai pieauga, principā piespiežot pretiniekus pie saviem vārtiem. Jau puslaika sākumā izdevās izveidot vairākas vārtu gūšanas iespējas, vienā no tām Masangane sita no 14 metriem – vārtsargs bumbu atsita.

Mirkli vēlāk Masangane izrāvās vēlreiz, trāpot pa vārtu stabu, bet 63. minūtē Normunds Uldriķis no soda laukuma iekšienes sita pāri.

Pēc sākuma ofensīvas spiediens pierima, un viesiem izdevās spēli atvirzīt no saviem vārtiem. Vēl vairāk – 78. minūtē no soda laukuma vidus Carmona izvirzīja BFC Daugavpils vadībā.

Pēc ielaistajiem vārtiem mettieši gāja uz visu banku, pēdējā uzbrukumā Tamirlans nonāca pāris metru attālumā no vārtiem sitiena pozīcijā, bet sita pāri. Zaudējums otrā apļa ievadā – 0:1.