FK Metta sezonu noslēdz ar minimālu zaudējumu FK RFS

Ievietots 11.11.23.

Noslēdzošo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK RFS
1 - 0

Sestdien, 11. novembrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja noslēdzošās 36. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, LNK Sporta parkā viesojoties pie FK RFS.

Spēles pirmajā puslaikā bumbu vairāk kontrolēja pretinieki, taču bez izteikti bīstamiem momentiem.

Puslaiks līdz ar to noslēdzās ar likumsakarīgu bezvārtu neizšķirtu.

Otrajā puslaikā arī ar bumbu vairāk bija mājinieki, bet arī zaļi-baltie atbildēja ar pretuzbrukumiem, vienā no tām Bruno Melnis apsteidza Šteinboru, tomēr sitiens aizsargu sargātajos vārtos neizdevās.

77. minūtē kārtējo reizi šosezon tiesnešu performance nostrādāja par sliktu, nozīmējot diskutablu 11 metru soda sitienu uz FK Metta vārtiem, un to FK RFS realizēja (0:1).

Izskaņā mettieši devās uz priekšu, taču atspēlēties neizdevās.