Ievietots 10.03.24.

Pirmo spēli jaunajās sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 2
Valmiera FC

Svētdien, 10. martā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja pirmo TonyBet Virslīgas čempionāta spēli, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot aizvadītās sezonas 4. spēcīgāko vienību Valmiera FC.

Spēles ievadā zaļi-baltie spēlēja aktīvi un tika pie pirmā bīstamā momenta puslaika vidū – Kristofers Rēķis apgriezās soda laukumā, uzsita, taču Olses atvairīja.

Puslaika otrajā daļā jau neliels pārsvars bija Valmiera FC, kuri bīstamāko momentu izveidoja pēc stūra sitiena, kad Geja sitienu ar galvu atsita Sorokins.

Otrā puslaika sākumā pretinieki ieguva teritoriālu pārsvaru, un 62. minūtē no vārtu priekšas guva vārtus – precīzs bija Lūkass Vapne (0:1).

Ielaistie vārti lika doties uz priekšu, tomēr pēc stūra sitiena desmit minūtes vēlāk viesi pārsvaru dubultoja (0:2).

Spēles izskaņā pret vārtiem izrāvās Melnis, citā epizodē Ivulāns, tomēr abiem vismaz samazināt rezultāta starpību neizdevās.

0:2 zaudējums sezonas ievadā.

Alvis Sorokins, Rendijs Šibass, Hugo Jesse, Kārlis Vilnis, Jegors Novikovs, Jordan Bender, Daņiils Čiņajevs, Oskars Vientiess, Bruno Melnis, Mohamet Lamine Correa, Kristofers Rēķis