FK Metta saspringtā galotnē piedzīvo zaudējumu pret FK Auda

Ievietots 29.06.23.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 1
FK Auda

Ceturtdien, 29. jūnijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 20. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, LNK Sporta parkā uzņemot FK Auda.

Spēle iesākās līdzvērtīgā cīņā, taču pie pirmā bīstamā momenta tika FK Auda – pēc Keršys kļūdas pret Beku vienatnē izskrēja uzbrucējs, kurš gan sita pāri.

Lai arī bumbu komandas kontrolēja salīdzinoši līdzīgi, tomēr asāki uzbrukumi padevās viesiem – pirmajā puslaikā vairākas reizes komandu paglāba Jānis Beks.

FK Metta savos uzbrukumos allaž izvēlējās pēdējo piespēli, nevis sitienu, tikmēr ar galvu uzsita Vientiess un Puzirevskis, taču pāri vārtiem.

Diemžēl jau pašā otrā puslaika sākumā pretinieki ātri izvirzījās vadībā – Ramires izskrēja vienatnē pret Beku un sita precīzi (0:1).

Turpinājumā daudz vairāk ar bumbu bija FK Metta futbolisti un meklēja iespējas atspēlēties. Daudz tika izdarīti centrējumi, tomēr mērķi atrast neizdevās.

Pašā spēles izskaņā Vapnes sitienu atvairīja vārtsargs, sekoja vēl divi stūra sitieni, bet izglābties nesanāca.

0:1 zaudējums jūnija noslēgumā.

Jānis Beks, Mikus Vasiļevskis, Kristupas Keršys, Normunds Uldriķis, Kārlis Vilnis, Daņiils Čiņajevs, Bruno Melnis, Lūkass Vapne, Rendijs Šibass, Kristofers Reķis, Artjoms Puzirevskis