FK Metta rezultatīvā spēlē pieveic Skanstes SK

Ievietots 22.03.24.

Pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

4 - 2

Piektdien, 23. martā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja pārbaudes spēli, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Skanstes SK.

Jau no spēles pirmajā minūtē vārtus savā pirmajā spēlē guva brazīliešu uzbrucējs Vini Souza (1:0)!

Pārsvaru dubultot izdevās Yevghen Stadnik, bet līdz puslaika beigām labu pretestību parādījusī Skanste SK no šaura leņķa pārsvaru samazināja – 2:1 pēc pirmā puslaika.

Otrā puslaika sākumā pretinieki panāca izlīdzinājumu, bet līdz spēles beigām vārtus guva Correa un Pakulis, kamēr Skanstes SK atbilde nesekoja.

Izlašu pārtraukumā rezultatīva uzvara 4:2 pret Skanstes SK.

Pārbaudāmais spēlētājs, Emīls Aizpurietis, Yusif Yakubu, Maksims Semeško, Kārlis Vilnis, Mikus Vasiļevskis, Mohamed Karimu, Yevghen Stadnik, Oleksandr Kurtsev, Vinicius Souza, Dans Sirbu

Daņiils Čiņajevs, Jordan Bender, Rendijs Šibass, Mohamet Lamine Correa, Ralfs Pakulis