FK Metta rezultatīvā spēlē piekāpjas Paide Linnameeskond

Ievietots 14.02.24.

Sesto spēli pirmssezonas sagatavošanas posmā aizvadījusi FK Metta komanda.

Paide Linnameeskond
6 - 2

Trešdien, 14. februārī, savu sesto spēli pirmssezonā aizvadīja FK Metta komanda, Viljandi viesojoties pie Igaunijas augstākās līgas 4. spēcīgākā kluba – Paide Linnameeskond.

Spēles pirmos vārtus ātrajā uzbrukumā guva nominālie mājinieki, kam zaļi-baltie atbildēja ar Correa realizētu 11 metru soda sitienu (1:1)!

Turpinājumā Paide Linnameeskond vēlreiz izvirzījās vadībā, bet atkal tieši Correa panāca izlīdzinājumu (2:2).

Puslaika izskaņā ar tiešo brīvsitienu igauņu vienība ieguva vadību, kam otrajā puslaikā sekoja vēl trīs bezatbildes vārti.

No Viljandi atgriežamies ar rezultatīvu zaudējumu 2:6.

Paide Linnameeskond – FK Metta

6:2 (3:2)

Alvis Sorokins, Dans Sirbu, Kristupas Keršys, Oskars Vientiess, Ousmane Sow, Mohamet Lamine Correa, Bruno Melnis, četri pārbaudāmie spēlētāji

Toms Tolmanis, Emīls Aizpurietis, Mikus Vasiļevskis, Kristofers Rēķis, Rūdolfs Kļavinskis, Daņiils Čiņajevs, pārbaudāmais spēlētājs