FK Metta rezultatīvā spēlē piekāpjas Paide Linnameeskond

Ievietots 19.02.22.

Kārtējo pārbaudes spēli pirmssezonas sagatavošanās posmā aizvadījusi FK Metta komanda.

Paide Linnameeskond
5 - 3

Sestdien, 19. februārī, FK Metta devās uz Viljandi, lai spēkotos pret Igaunijas 3. spēcīgāko klubu Paide Linnameeskond.

Mettiešiem izdevās lielisks spēles sākums – uzreiz izspēlējot no centra izdevās izveidot labu uzbrukumu, un pēc Gļeba Kļuškina piespēles precīzs bija Lūkass Vapne (1:0)!

Divas minūtes vēlāk no vārtu priekšas mājinieki izveidoja bīstamu momentu, bet 11. minūtē panāca izlīdzinājumu (1:1).

Drīz pēc tam viesi atkal atguva vadību, kad izdevās stūra sitiena izpilde – ar galvu precīzi sita komandas kapteinis Normunds Uldriķis (2:1)!

Rezultatīvajā puslaikā tas nebija viss, un 30. minūtē ar ļoti precīzu sitienu no 20 metriem pretinieki panāca 2:2.

Kopumā pirmajā puslaikā Paide vairāk kontrolēja bumbu, taču sitieni vairāk bija zaļi-baltajiem, tomēr Novikova un Kļuškina sitienus tvēra vārtsargs.

Otrā puslaika ievadā pirmo reizi Igaunijas vienība izvirzījās vadībā – 52. minūtē pretiniekiem ar otro piegājienu uzbrukuma laikā izdevās uzlauzt Beka vārtus (2:3).

60. minūtē lieliska iespēja panākt izlīdzinājumu bija Puzirevskim, taču sitiens no 11 metriem lidoja garām vārtu augšējam stūrim, tikmēr Vapnes tālsitienu atvairīja vārtsargs, bet Uldriķis pēc stūra no teicamas pozīcijas sita garām.

Nedaudz vēlāk izgājienu vienatnē pret vārtsargu neizmantoja Grīnbergs, Vapnes sitienu no līnijas izsita aizsargs, bet pretuzbrukumā Paide panāca divu vārtu pārsvaru (2:4).

Izskaņā, dodoties atklātā futbolā, viesiem bija vēl vairākas iespējas – vienā no tām 85. minūtē Melnis pēc Vapnes piespēles samazināja starpību, bet četras minūtes vēlāk pretinieki uzstādīja spēles gala rezultātu.

Rezultatīvā spēlē zaudējums ar 3:5.

Jānis Beks, Jānis Grīnbergs, Gabriels Kirkils, Normunds Uldriķis, Daniels Fedorovičs, Jegors Novikovs, Oskars Vientiess, Gļebs Kļuškins, Lūkass Vapne, Artjoms Puzirevskis, pārbaudāmais spēlētājs