FK Metta rezultatīvā spēlē cīnās neizšķirti pret JK Tartu Tammeka

Ievietots 11.02.24.

Noslēdzošo spēli “Livonijas kauss” turnīrā aizvadījusi FK Metta komanda.

JK Tammeka Tartu
3 - 3

Svētdien, 11. februārī, savu ceturto un noslēdzošo “Livonijas kauss” spēli aizvadīja FK Metta komanda, Tartu viesojoties pie Igaunijas augstākās līgas 9. spēcīgākā kluba – JK Tartu Tammeka.

Spēles pirmajā puslaikā bumbas kontrolē pārsvars piederēja viesiem, kuri divreiz arī norībināja vārtu pārliktni.

FK Metta arī pirmie izvirzījās vadībā, kad pēc pretinieku aizsargu kļūdas precīzi sita Mohamet Lamine Correa (1:0)!

Tomēr pašā puslaika izskaņā pretinieki panāca izlīdzinājumu, kad 11 metru soda sitienu JK Tartu Tammeka pārvērta vārtu guvumā (1:1).

Otrā puslaika pirmajā pusē ļoti pamanāmi bija Vasiļevskis un Melnis, kuri izveidoja zaļi-balto otro vārtu guvumu – Mikus iespēlēja soda laukumā, bet Bruno skaisti pagriezās un sita zem pārliktņa (2:1)!

Drīz pēc tam Melnis guva vēl vienus skaistus vārtus – vairākas īsas piespēles tuvu soda laukumam, un ļoti skaists raidījums vārtu tīklā (3:1)!

Atraktīvais otrais puslaiks turpinājās – igauņu vienības 11 metru soda sitienu atvairīja Tolmanis, bet uzbrukuma otrajā vilnī pretinieki samazināja starpību, kā arī pavisam drīz panāca izlīdzinājumu (3:3).

Izskaņā iespējas bija abām komandām, bet momentiem bagātā spēlē uzvarētājs netika noskaidrots – 3:3!

Noslēdzošajā “Livonijas kauss” spēlē rezultatīvs neizšķirts.

JK Tartu Tammeka – FK Metta

3:3 (1:1)

Alvis Sorokins, Emīls Aizpurietis, Kristupas Keršys, Mikus Vasiļevskis, Kristofers Rēķis, Oskars Vientiess, Ousmane Sow, Mohamet Lamine Correa, Bruno Melnis, divi pārbaudāmie spēlētāji

Toms Tolmanis, Krists Pļaviņš, Tomass Zants, Daņiils Čiņajevs, divi pārbaudāmie spēlētāji

Trešdiena, 14. februāris, plkst. 12:30