FK Metta rezultatīvā cīņā izrauj uzvaru pret BFC Daugavpils

Ievietots 07.04.23.

Trešo spēli Virslīgas sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

3 - 2
BFC Daugavpils

Piektdien, 7. aprīlī, trešo spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot BFC Daugavpils.

Spēles ievadā aktīvāki bija mājinieki un ātri izvirzījās vadībā – 4. minūtē ar atkārtotu sitienu bumbu vārtos raidīja Ousmane Sow (1:0)!

Arī turpinājumā enerģiskāki uzbrukumā bija FK Metta futbolisti, izdarot vairākus sitienus, taču palielināt pārsvaru neizdevās.

BFC Daugavpils bīstamību radīja pēc standartsituācijām un centrējumiem soda laukumā, un tieši standartsituācija atnesa izlīdzinājumu – 28. minūtē bumbu vārtos pārvirzīja Edgars Ivanovs (1:1).

Aizraujošajā pirmajā puslaikā tas nebija viss – Puzirevska sitienu no līnijas izsita aizsargs, bet 38. minūtē Oleksandr Kurtsev ar lielisku tālsitienu atgrieza vadību zaļi-baltajiem (2:1)!

Otrā puslaika sākumā nelielu iniciatīvu ieguva pretinieki, un 54. minūtē panāca izlīdzinājuma – individuāli izrāvās Diomande un sita precīzi (2:2).

Turpinājumā bija novērojama līdzvērtīga spēle, kurā abas komandas gribēja izcīnīt tikai un vienīgi uzvaru. Atraktīvā galotnē 88. minūtē pēc stūra sitiena ar sitienu ar galvu uzvaru izrāva Kristofers Rēķis (3:2)!

Izrauta uzvara galotnē otro spēli pēc kārtas!

Jānis Beks, Zurab Rukhadze, Oskars Vientiess, Kristupas Keršys, Vladislavs Fjodorovs, Lūkass Vapne, Ousmane Sow, Oleksandr Kurtsev, Bruno Melnis, Artjoms Puzirevskis, Kristofers Rēķis