FK Metta pirmajā mājas spēlē kaujinieciskā duelī piekāpjas Riga FC

Ievietots 15.03.19.

Otro spēli jaunajā sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda.

1 - 2
Riga FC

Piektdien, 15. martā, Hanzas vidusskolas laukumā savu 2. kārtas spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, savā laukumā uzņemot Latvijas čempioni Riga FC.

Spēles pirmajās minūtēs nedaudz vairāk bumbu kontrolēja Riga FC, tomēr īpaši bīstami momenti nebija ne viesiem, ne mājiniekiem. 20. minūtē vienā no epizodēm vairākus pretspēlētājus apveda Dzhamalutdinov, taču tika nogāzts pie pašas soda laukuma līnijas. Sekojošo sitienu no 18 metriem Tamirlan realizēja pārliecinoši, vārtsargam pat nepakustoties – 1:0!

Pēc ielaistajiem vārtiem Gabovs nonāca labā pozīcijā vārtu priekšā, tomēr viņa sitienu pēdējā brīdī paspēja nobloķēt Birka. Tomēr 37. minūtē viesi panāca savu – Karašausks saasināja spēli labajā flangā, piespēlēja gar vārtiem, kur precīzākais bija ex-mettietis Vladislavs Fjodorovs, izlīdzinot rezultātu.

Otrā puslaika sākumā pēc lieliskas zaļi-balto saspēles vārtu priekšā nonāca mūsu centra aizsargs Lukman Zakari, tomēr uz noteikumu robežas viņu patraucēja pretspēlētājs, momentam noslēdzoties bez sitiena.

Spēle kļuva kaujinieciskāka un emocionālāka, komandām atklātāk dodoties uz priekšu. Tomēr 60. minūtē Riga FC izvirzījās vadībā – pēc mettiešu standartsituācijas pretinieki veica ātru pāreju uzbrukumā un Šarič ar sitienu ar galvu raidīja bumbu vārtu tīklā – 1:2.

Spēles noslēdzošajā daļā viesu uzbrukumu virpulī veselas trīs reizes mūsu Meistarkomandu lieliski glāba Dāvis Ošs, atstājot komandu spēlē. Tas iedvesmoja FK Metta futbolistus, kas pēdējās minūtēs enerģiski meklēja iespējas rezultāta izlīdzinājumam, tomēr izskaņā izraut vismaz neizšķirtu neizdevās.