FK Metta piedzīvo zaudējumu pret Riga FC

Ievietots 14.04.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Riga FC
4 - 0

Ceturtdien, 14. aprīlī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 6. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, viesojoties pie Riga FC.

Spēles sākumā teritoriāls pārsvars piederēja mājiniekiem, kuri izdarīja daudz sitienus dažādos veidos – no tālienes un pēc standartsituācijām, taču pietrūka precizitātes vai vietā bija Sorokins.

Tomēr 21. minūtē ar ļoti precīzu sitienu Riga FC pārspēja mūsu vārtsargu, bet sešas minūtes vēlāk dubultoja pārsvaru, puslaika pārtraukumā dodoties ar divu vārtu priekšrocību.

Otrā puslaika sākumā pretinieki vairāk uzbruka, taču aktīvāki bija arī zaļi-baltie, piespiežot pretiniekiem kļūdīties un kļūstot asākiem uzbrukumā.

Tomēr tas tika ātri apslāpēts – 69. minūtē viesi iekrita pretuzbrukumā – uz tablo iedegās jau 0:3. Izskaņā noraidījumu saņēma Fedorovičs, bet Riga FC guva vēl vienus vārtus.

Pretargumentus Riga FC uzbrukumam atrast neizdodas – 0:4 zaudējums Mežaparkā.

Alvis Sorokins, Jegors Novikovs, Kārlis Vilnis, Normunds Uldriķis, Daniels Fedorovičs, Rūdolfs Zeņģis, Noa Meroža, Oskars Vientiess, Jānis Grīnbergs, Bruno Melnis, Artjoms Puzirevskis