FK Metta piedzīvo zaudējumu pret līderiem FK RFS

Ievietots 13.06.21.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

FK RFS
3 - 0

Svētdien, 13. jūnijā, kārtējo spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Jāņa Skredeļa sporta kompleksā viesojoties pie FK RFS.

Spēles sākumā bīstamāki bija mājinieki, pirmajās minūtēs izdarot vairākas asas piespēles gar vārtiem, trāpīja arī pa pārliktni, bet vārtus neguva.

Tikmēr 9. minūtē labi no distances uzsita Vapne, taču vārtsargs sitienu atvairīja. Īsā laikā mettieši tika pie diviem stūra sitieniem, tomēr standartsituācijas izmantot neizdevās.

Neveiksmīgs zaļi-baltajiem izvērtās puslaika vidus – 30. minūtē Šimkovič precīzi tālajā vārtu stūrī realizēja soda sitienu, bet sešas minūtes vēlāk ļoti neveiksmīgā epizodē bumba vārtu priekšā trāpīja Fedorovičam un padevīgi ieripoja vārtu tīklā (0:2).

Pašā puslaika izskaņā mettieši tika pie izcilas iespējas samazināt rezultāta starpību – Vapne sita pa vārtiem, trāpot pa roku Stuglim, un tiesnesis nozīmēja 11 metru soda sitienu. Diemžēl Muritala lielisko izdevību neizmantoja.

Pēc pirmā puslaika nonākot iedzinējos ar 0:2, viesi iesāka aktīvi un meklēja iespējas pozicionālā spēlē. Tomēr notika pretējais – 56. minūtē ar ļoti precīzu sitienu no 16 metriem Darko Micevski guva mājinieku trešos vārtus (0:3).

Pēc ielaistajiem vārtiem FK Metta futbolisti devās uzbrukumā, tiekot līdz labām sitiena pozīcijām – spēcīgi tīklam no otras puses uzsita Lūsiņš, bet divas reizes neprecīzi sita Muritala.

Tuvojoties spēles beigām temps nedaudz kritās, komandas apmainījās ar pusmomentiem, taču rezultāts vairs nemainījās.

Pēc izlašu pārtraukuma atgriežamies ar 0:3 zaudējumu pret FK RFS.

Jānis Beks, Emīls Birka, Baba Musah, Normunds Uldriķis, Daniels Fedorovičs, Jegors Novikovs, Rihards Ozoliņš, Lūkass Vapne, Kristers Lūsiņš, Jānis Grīnbergs, Yunusa Muritala