FK Metta pēc izlašu pārtraukuma piekāpjas FK Auda

Ievietots 16.06.24.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Auda
4 - 0

Svētdien, 16. jūnijā, kārtējo spēli TonyBet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Skonto stadionā viesojoties pie FK Auda.

Spēles sākumā agru vadību ieguva pretinieki – 2. minūtes ievadā pēc stūra sitiena FK Auda panāca 1:0 vadību.

Puslaika turpinājumā nominālajiem mājiniekiem izdevās palielināt starpību un pārtraukumā doties ar trīs vārtu pārsvaru.

Otrā puslaika sākumā pēc standartsituācijas FK Metta ielaida vēl vienus (0:4), līdz spēles beigām izveidoja arī savus momentus, tomēr kaut vienus vārtus gūt neizdevās.