FK Metta pārspēlēs par vietu 2020. gada Virslīgā tiksies ar SK Super Nova

Miks Vilkaplāters
Ievietots 11.11.19.

Noskaidrojies FK Metta pretinieks pārspēlēs par vietu 2020. gada Virslīgas čempionātā.

FK Metta
0 - 0
SK Super Nova

Aizvadītās nedēļas nogalē noslēdzās Latvijas futbola Virslīgas un 1. līgas regulārie čempionāti. FK Metta augstākajā līgā ierindojās 9. vietā, kas nozīmēja dalību pārspēlēs.

Svētdien noslēdzošajā komanda.lv 1.līgas čempionāta kārtā tika noskaidrots pārspēļu pretinieks – par līgas vicečempioni ar 58 punktiem kļuva SK Super Nova, par pieciem apsteidzot FK Smiltene/BJSS.

Zaļi-baltie pārspēlēs ar SK Super Nova tiksies 4. reizi pēc kārtas. 2016. un 2017. gadā pretinieku komandas nosaukumu rotāja SK Super Nova/AFA Olaine un SK Super Nova/FK Progress vārds.

Tikmēr pagājušajā gadā SK Super Nova 1. līgā startēja atsevišķi, un sezonas noslēgumā pārspēlēs par vietu Virslīgā ar 7:2 un 3:0 pārāki bija mettieši.

Pirmo spēli komandas aizvadīs trešdien, 13. novembrī, kad Hanzas vidusskolas laukumā mājinieku lomā būs zaļi-baltie, bet sestdien Olaines pilsētas stadionā sagaidāma atbildes spēle.

Trešdien Jūsu atbalsts būs ļoti svarīgs! Nāc un atbalsti savu komandu pēdējā sezonas mājas spēlē – izcīnīsim uzvaru kopā!

FK Metta – SK Super Nova

Trešdien, 13. novembrī, plkst. 18.30

Hanzas vidusskolas laukums, Rīga