FK Metta pārbaudes spēlē piekāpjas Kipras čempioniem Aris Limmasol

Ievietots 07.07.23.

Pārbaudes spēli Rīgā aizvadījusi FK Metta komanda.

Aris Limassol FC
3 - 0

Piektdien, 7. jūlijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja pārbaudes spēli, LNK Sporta parks spēkojoties pret Kipras čempionvienību Aris Limmasol.

Kipras spēcīgākā komanda ātri ieguva vadību, kad 6. minūtē ar divu rikošetu palīdzību bumba nonāca Ņikitas Parfjonova vārtos (0:1).

Līdz puslaika beigām pretinieki guva vēl divus vārtus, abus iespējot puslaika pirmajā daļā – divas reizes Aris Limmasol sita precīzi pēc standartsituācijām.

Otrajā puslaikā FK Metta sastāvā laukumā devās vairāki pamatsastāva spēlētāji, padarot spēli dinamiskāku un paverot vairākas iespējas arī mettiešiem.

Vārti gan atlikušajās 45 minūtēs vairs netika gūti, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 0:3.

Zaudējums pārbaudes spēlē pret Kipras čempionvienību.

Ņikita Parfjonovs, Vladislavs Fjodorovs, Kārlis Vilnis, Normunds Uldriķis, Mikus Vasiļevskis, Tomass Zants, Emīls Aizpurietis, Oskars Vientiess, Oleksandr Kurtsev, divi pārbaudāmie spēlētāji

Rendijs Šibass, Gabriels Kirkils, Kristupas Keršys, Zurab Rukhadze, Daņiils Čiņajevs, Lūkass Vapne, Bruno Melnis, Kristofers Rēķis, Artjoms Puzirevskis