FK Metta pārbaudes spēlē cīnās neizšķirti pret Valmiera FC

Ievietots 09.09.23.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

3 - 3
Valmiera FC

Sestdien, 9. septembrī, mūsu Meistarkomanda Baltic Sports Village aizvadīja pārbaudes spēli pret Valmiera FC.

Spēles pirmo momentu izveidoja mettieši, taču nesekmīgi. Kopumā iespējas 1. puslaikā bija abām komandām, bet bumbu nedaudz vairāk kontrolēja pretinieki.

Tomēr vienīgos vārtus puslaika izskaņā guva FK Metta – 45. minūtē Mohamet Lamine Correa realizēja 11 metru soda sitienu (1:0)!

Otrā puslaika sākumā pendeli jau realizēja Valmiera FC, turklāt 59. minūtē jau izvirzījās vadībā (1:2).

Pēc otrajiem ielaistajiem vārtiem zaļi-baltajiem izdevās laba ofensīva, kas rezultējās ar Mikus Vasiļevska vārtu guvumu un izlīdzinājumu (2:2).

Izskaņā valmierieši 82. minūtē atjaunoja vienu vārtu pārsvaru, bet tikpat zibenīgi trīs minūtes vēlāk Tomass Zants panāca līdzsvaru.

Rezultatīvs neizšķirts 3:3 izlašu pauzē.

FK Metta:

Alvis Sorokins, Vladislavs Fjodorovs, Gabriels Kirkils, Kārlis Vilnis, Mikus Vasiļevskis, Oleksandr Kurtsev, Daņiils Čiņajevs, Kristofers Rēķis, Yaya Kamara, Mohamet Lamine Correa, spēlētājs uz pārbaudi

Toms Tolmanis, Rendijs Šibass, Emīls Aizpurietis, Tomass Zants, Joseph Aidoo, Saba Tatulashvilli