FK Metta pārbaudes spēlē cīnās neizšķirti pret Riga FC un pārspēj Skanstes SK

Ievietots 03.03.24.

Kārtējo pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Riga FC
1 - 1

Svētdien, 3. martā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja pirmspēdējo pārbaudes spēli šogad, Mežaparks Sports Village spēkojoties pret Riga FC.

Vakardien izcīnījuši Latvijas Superkausu, vicečempioni izlika spēlētājus, kuri vakar spēlēja mazāku spēles laiku.

Pirmajā puslaikā arī Riga FC guva vienīgos vārtus, kad izgājienu vienatnē pret Alvi Sorokinu realizēja uzbrucējs Marko Regža (0:1).

Tikmēr otrajā puslaikā vienīgos vārtus guva FK Metta uzbrucējs Bruno Melnis, panākot izlīdzinājumu 1:1 uz spēles tablo.

Rezultāts vairs nemainījās, mettiešiem pirmspēdējā spēlē cīnoties neizšķirti 1:1 pret Riga FC.

Dienu vēlāk, 4. marta spēlē FK Metta ar 3:1 pieveica Skanstes SK (vārtus guva divi pārbaudāmie spēlētāji un Tomass Zants), bet 10. martā jau pirmā Tonybet Virslīgas čempionāta spēle pret Valmiera FC.

FK Metta:

Alvis Sorokins, Rendijs Šibass, Hugo Jesse, Kārlis Vilnis, Jegors Novikovs, Oskars Vientiess, Daņiils Čiņajevs, Bruno Melnis, Ralfs Pakulis, Mohamet Lamine Correa, pārbaudāmais spēlētājs