FK Metta otrajā puslaikā gūst trīs vārtus un pieveic Valmiera FC

Ievietots 29.10.23.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

4 - 1
Valmiera FC

Svētdien, 29. oktobrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 7. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Valmiera FC.

Spēles sākumā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – 6. minūtē viesiem iesita Sliede, bet piecas minūtes vēlāk ar skaistu sitienu Melnis panāca izlīdzinājumu (1:1)!

Drīz pēc tam kļūdu aizsardzībā neizmantoja Valmiera FC uzbrucējs, kamēr vairākas iespējas gūt vārtus bija arī mettiešiem, taču nesekmīgi.

Uzreiz otrā puslaika sākumā no vārtu priekšas precīzs bija Puzirevskis (2:1), bet puslaika vidū noraidījumu saņēma Džibrils Gejs.

Spēles izskaņā vairākumā otros vārtus guva Puzirevskis, bet pēc Artjoma piespēles drīz precīzs bija arī Kurtsev!

4:1 uzvara mājās!

Jānis Beks, Zurab Rukhadze, Kārlis Vilnis, Oskars Vientiess, Gabriels Kirkils, Vladislavs Fjodorovs, Daņiils Čiņajevs, Lūkass Vapne, Bruno Melnis, Artjoms Puzirevskis, Kristofers Rēķis