FK Metta neizmanto iespējas un cīnās neizšķirti pret FK Liepāja

Ievietots 02.09.23.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 1
FK Liepāja

Sestdien, 2. septembrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja pirmo 4. apļa spēli Optibet Virslīgas čempionātā, LNK Sporta parkā uzņemot FK Liepāja.

Jau pašā spēles sākumā FK Metta izvirzījās vadībā – 6. minūtē lieliska saspēle labajā flangā, Melnis piespēlē soda laukuma vidū, no kurienes precīzi sit Lūkass Vapne (1:0)!

Arī puslaika turpinājumā labākas iespējas bija mājiniekiem – Melnis izrāvās pretī vārtiem, taču Ošs bumbu atsita; Kurtsev spēcīgi sita no 16 metriem – atkal vietā bija Ošs.

Tikmēr puslaika izskaņā Bruno un Oleksandr vēlreiz nonāca labās sitiena pozīcijās, tomēr sita garām.

Kopumā arī otrajā puslaikā spēli vairāk kontrolēja zaļi-baltie, brīžiem izniekojot potenciāli labas iespējas ar neprecīzu pēdējo darbību.

Spēles noslēdzošajā daļā FK Liepāja saņēma noraidījumu, tomēr 77. minūtē vienā no retajām iespējām panāca izlīdzinājumu (1:1).

Drīz pēc tam spēcīgu Puzirevska sitienu atvairīja Ošs; Vientiesam sitienu pustukšos vārtos patraucēja aizsargs, bet arī liepājnieki mazākumā varēja iedzelt.

Neizmantoto iespēju spēlē neizšķirts 1:1 pret FK Liepāja.

Jānis Beks, Zurab Rukhadze, Normunds Uldriķis, Oskars Vientiess, Vladislavs Fjodorovs, Daņiils Čiņajevs, Lūkass Vapne, Bruno Melnis, Artjoms Puzirevskis, Rendijs Šibass, Oleksandr Kurtsev