FK Metta neatrod pretargumentus FK RFS uzbrukumam

Ievietots 01.10.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK RFS
6 - 0

Sestdien, 1. oktobrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 29. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, LNK Sporta parks viesojoties pie FK RFS.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki un guva divus salīdzinoši ātrus vārtus – no vārtu priekšas 16. un 19. minūtē precīzs bija Šarič (0:2).

FK Metta pretuzbrukumos atbildēja ar Pūļa, Grīnberga un Mbassi sitieniem, taču nesekmīgi.

Tikmēr puslaika izskaņā FK RFS guva arī trešos vārtus – Emersona raidījumu vārtu virzienā pielaboja Šarič, panākot trīs vārtu pārsvaru.

Pēc pārtraukuma laba iespēja bija Melnim, taču sitiens no 15 metriem lidoja pāri vārtiem.

Drīz pēc tam ar precīzu sitienu no leņķa izcēlās Varslavāns, gūstot mājinieku ceturtos vārtus.

Līdz spēles beigām FK RFS pēc standartsituācijas guva vēl divus vārtus, padarot spēles gala rezultātu pavisam nepatīkamu (0:6)