FK Metta mājās izcīna pārliecinošu uzvaru pret Rēzeknes komandu

Ievietots 27.02.22.

Kārtējo pārbaudes spēli pirmssezonas sagatavošanās posmā aizvadījusi FK Metta komanda.

7 - 0
Rēzekne

Svētdien, 27. februārī, FK Metta aizvadīja pirmo spēli Hanzas vidusskolas laukumā, pirmspēdējā pārbaudes spēlē uzņemot Rēzeknes komandu.

Jau no pirmajām minūtēm teritoriālu pārsvaru ieguva mājinieki, tomēr ilgāku laiku vārtus gūt neizdevās.

Vairākas iespējas bija Artjomam Puzirevskim, kurš 31. minūtē ar spēcīgu un precīzu sitienu panāca pārsvaru mettiešiem (1:0)!

Pēc gūtajiem vārtiem zaļi-baltie devās pēc vēl vieniem vārtiem, un 39. minūtē pēc pārkāpuma soda laukumā 11 metru soda sitienu realizēja Jānis Grīnbergs (2:0)!

Otrajā puslaikā mettieši bija daudz pārliecinošāki uzbrukumā – vispirms 52. minūtē Artjoms Puzirevskis panāca trīs vārtu pārsvaru.

Tuvojoties spēles izskaņai vārtus no tuvas distances guva arī Normunds Uldriķis; Artjoms Puzirevskis guva savus trešos vārtus, bet vēl divus pievienoja Bruno Melnis.

Spēles gala rezultāts – 7:0. Jau pēc nedēļas noslēdzošā pirmssezonas pārbaude pret Valmiera FC.

Jānis Beks, Jānis Grīnbergs, Gabriels Kirkils, Normunds Uldriķis, Daniels Fedorovičs, Niklāvs Treimanis, Oskars Vientiess, četri pārbaudāmie spēlētāji

Alvis Sorokins, Artjoms Puzirevskis, Yunusa Muritala, Kārlis Vilnis, Jegors Novikovs, Gļebs Kļuškins, Bruno Melnis, Kristofers Rēķis