FK Metta izrauj uzvaru otrajā pārspēlē pret Skanstes SK

Ievietots 25.11.23.

Otro pārspēli par vietu 2024. gada Optibet Virslīgā aizvadījusi FK Metta komanda.

Skanstes SK
1 - 2

Sestdien, 25. novembrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja otro pārspēli par vietu nākamā gada Optibet Virslīgas čempionātā, Hanzas vidusskolas laukumā viesojoties pie Skanstes SK.

Spēles pirmais bīstamais moments bija nominālajiem mājiniekiem, tomēr izgājienu neitralizēja Toms Tolmanis.

Tomēr arī pirmos vārtus guva tieši Skanstes SK – piespēle gar vārtiem, un savos vārtos bumbu raidīja Rendijs Šibass (0:1).

Drīz pēc tam teicama iespēja bija Puzirevskim, kurš noglāstīja sniegu no vārtu tīkla. Savu iespēju gan Artjoms izmantoja vēlāk, kad soda laukumā saņēmis bumbu, uzbrucējs 37. minūtē sita precīzi (1:1)!

Otrajā puslaikā sniegotajos apstākļos abas komandas devās uz priekšu, lai uzvarētu spēlē, taču izšķirošos vārtus kompensācijas laikā guva FK Metta.

Divreiz uz soda laukumu pie standartsituācijām devās Krists Pļaviņš, un pašās pēdējās sekundēs pēc Vientiesa piespēles vārtus no vārtu priekšas guva Kristupas Keršys (2:1)!