Ievietots 18.02.24.

Septīto spēli pirmssezonas sagatavošanas posmā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Sūduva
2 - 0

Sestdien, 17. februārī, savu kārtējo spēli pirmssezonā aizvadīja FK Metta komanda, Marijumpolē viesojoties pie titulētā Lietuvas kluba – FK Sūduva.

Spēles pirmos vārtus ātrajā uzbrukumā guva pretinieki, 7. minūtē pēc piespēles soda laukumā raidot bumbu vārtu tīklā (0:1).

Līdz puslaika beigām rezultāts vairs nemainījās, FK Metta pārtraukumā dodoties iedzinējos.

Otrajā puslaikā zaļi-baltie metās atspēlēties, bet vārtus guva tieši FK Sūduva.

Pašā spēles izskaņā leišu futbolists izrāvās vienatnē pret vārtsargu un savu iespēju izmantoja (0:2).

Četru spēļu maratons deviņās dienās noslēgts ar zaudējumu trīskārtējiem Lietuvas čempioniem.

FK Sūduva – FK Metta

2:0 (1:0)

Toms Tolmanis, Kristupas Keršys, Oskars Vientiess, Mikus Vasiļevskis, Daņiils Čiņajevs, Kristofers Rēķis, Mohamet Lamine Correa, Bruno Melnis, trīs pārbaudāmie spēlētāji

Alvis Sorokins, Krists Pļaviņš, Emīls Aizpurietis, Dans Sirbu, Ousmane Sow, divi pārbaudāmie spēlētāji

Sestdiena, 24. februāris, plkst. 15:00