FK Metta izbraukumā piedzīvo zaudējumu pret Valmiera FC

Ievietots 17.06.21.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

Valmiera FC
2 - 0

Ceturtdien, 17. jūnijā, kārtējo spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Vidzemes Olimpiskajā centrā viesojoties pie Valmiera FC.

Spēles pirmo momentu izveidoja valmierieši – ātrajā uzbrukumā aizskrēja Krollis, bet sita garām vārtu apakšējam stūrim.

Tomēr 8. minūtē mājinieki atklāja spēles rezultātu pēc stūra sitiena izspēles, kad pie tuvā staba visaugstāk izleca Dawa – 0:1.

Pēc ielaistajiem vārtiem lieliska iespēja panākt izlīdzinājumu bija Puzirevskim, taču viņa sitienu no tuvas distances atvairīja Matrevics.

Turpinājumā spēle aizritēja līdzīgā cīņā, un uzbrukumā nedaudz bīstamāki bija tieši mettieši.

Līdz puslaika beigām viesi izveidoja vairākus potenciāli bīstamus momentus, tomēr allaž pietrūka pēdējā piespēle vai sitienu bloķēja pretinieku aizsargi.

Otrā puslaika sākumā pēc saspēles labajā flangā no asāka leņķa bīstamu vārtu gūšanas iespēju izveidoja Ozoliņš un Puzirevskis, taču Artjoma sitienu vēlreiz atsita vārtsargs.

Puslaika vidusdaļā mettieši pārņēma iniciatīvu un vairāk kontrolēja bumbu, tomēr ilgāku laiku neizdevās izveidot bīstamību pretinieku soda laukumā.

Diemžēl uzreiz pēc ūdens pauzes Valmiera FC dubultoja pārsvaru – 74. minūtē Raimonds Krollis aizskrēja ātrā uzbrukumā un sita precīzi (0:2).

Spēles izskaņā FK Metta futbolisti centās samazināt rezultāta starpību, lai pietuvotos vismaz neizšķirtam, bet tas neizdevās.

Četru izbraukuma spēļu sēriju noslēdzam ar zaudējumu 0:2.

Jānis Beks, Emīls Birka, Baba Musah, Normunds Uldriķis, Jegors Novikovs, Rihards Ozoliņš, Lūkass Vapne, Kristers Čudars, Kristers Lūsiņš, Ikuto Gomi, Artjoms Puzirevskis