FK Metta izbraukumā piedzīvo zaudējumu pret FS Jelgava

Ievietots 01.07.24.

Kārtējo TonyBet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FS Jelgava
1 - 0

Pirmdien, 1. jūlijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 21. kārtas spēli TonyBet Virslīgā, Zemgales Olimpiskajā centrā viesojoties pie FS Jelgava.

Spēles pirmajā puslaikā kopumā bija vērojams līdzvērtīgs futbols, kurā iespējas parādījās abām komandām.

FS Jelgava vienā no epizodēm trāpīja pa vārtu stabu, kamēr otrā laukuma pusē mājinieku vārtsargs atvairīja Correa sitienu, bet Melnis no teicamas pozīcijas īsti pa bumbu netrāpīja.

Otrā puslaika sākumā draudīgāki bija zaļi-baltie, tomēr vadībā izvirzīties nespēja. Turpretī 62. minūtē FS Jelgava atņēma bumbu laukuma vidusdaļā un uzbrukuma turpinājumā panāca 1:0 savā labā.

Spēles beigās FK Metta ar uzbrūkošu sastāvu radīja spiedienu jelgavnieku vārtiem, tomēr tos uzlauzt nespēja.

0:1 zaudējums Jelgavā.

Alvis Sorokins, Jordan Bender, Oskars Vientiess, Kārlis Vilnis, Jegors Novikovs, Rendijs Šibass, Daņiils Čiņajevs, Daniils Ulimbaševs, Mohamet Lamine Correa, Vinicius Souza, Bruno Melnis