FK Metta īsā laikā ielaiž divus vārtus un piekāpjas Valmiera FC

Ievietots 06.08.23.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Valmiera FC
2 - 1

Svētdien, 6. augustā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 25. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Jāņa Daliņa stadionā viesojoties pie čempionvienības Valmiera FC.

Spēles pirmais puslaiks tika aizvadīts līdzvērtīgā cīņā, un abas komandas izdarīja sešus sitienus pa vārtiem.

Nedaudz bīstamāki tie bija valmieriešu izpildījumā, bet 44. minūtē vārtus guva tieši viesi – ar precīzu sitienu no 16 metriem izcēlās Mikus Vasiļevskis (1:0)!

Otrā puslaika sākumā mettieši spēlēja aktīvi, tomēr pēkšņi trīs minūšu laikā ne tikai izlaida vadību, bet nonāca iedzinējos.

62. minūtē Valmiera FC realizēja 11 metru soda sitienu, bet divas minūtes vēlāk Gaucho iesita ar galvu.

Tuvojoties spēles beigām FK Metta arvien vairāk ieguva pārsvaru, tomēr pietrūka saasinājuma.

Kompensācijas laikā vienatnē pret vārtsargu izrāvās Sirbu, bet tā arī pa vārtiem neuzsita.

1:2 zaudējums viesos pret Latvijas čempionvienību.

Jānis Beks, Zurab Rukhadze, Oskars Vientiess, Normunds Uldriķis, Vladislavs Fjodorovs, Lūkass Vapne, Daņiils Čiņajevs, Bruno Melnis, Takaya Sasaki, Oleksandr Kurtsev, Mikus Vasiļevskis