FK Metta ielaiž divus otrajā puslaikā un piekāpjas Lietuvas čempioniem FK Žalgiris

Ievietots 21.01.23.

Pirmo pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Žalgiris
2 - 0

Sestdien, 21. janvārī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja pirmo pārbaudes spēli 2023. gada sezonā, Sportima Arena viesojoties pie Lietuvas čempionvienības FK Žalgiris.

Spēles sākumā abas komandas darbojās piesardzīgi, vairāk veidojot pozicionālus uzbrukumus.

Kopumā pirmais puslaiks tika aizvadīts līdzvērtīgā cīņā, kurā momenti bija abām komandām – uzbrukumā aktīvs bija Vapne, bet reizi komandu glāba arī Jānis Beks.

Arī otrā puslaika sākumā bija vērojama līdzvērtīga spēle, bet pēc spēlētāju maiņām iniciatīvu pārņēma mājinieki.

64. minūtē tieši leišu vienība panāca vadību, kad pēc piespēles no labā flanga izdevās rezultatīvi noslēgt uzbrukumu (0:1).

Žalgiris turpināja uzbrukt, kamēr FK Metta meklēja iespējas pretuzbrukumos. Tuvāk spēles izskaņai pretinieki guva vēl vienus līdzīgus vārtus pēc uzbrukuma labajā flangā (0:2).

Vairs rezultāts nemainījās, un pirmajā pirmssezonas spēlē piekāpāmies Lietuvas čempionvienībai.

Jānis Beks, Vladislavs Fjodorovs, Gabriels Kirkils, Kristupas Keršys, Jānis Grīnbergs, Oskars Vientiess, Kristofers Rēķis, Lūkass Vapne, Bruno Melnis, Mohamet Lamine Correa, pārbaudāmais spēlētājs

Alvis Sorokins, Alans Kangars, Ņikita Pašņevs, Mikus Vasiļevskis, Tomass Zants, Daņiils Čiņajevs, Ralfs Pakulis Emīls Aizpurietis, Edgars Mičulis, pārbaudāmais spēlētājs