FK Metta ielaiž agrus vārtus katrā no puslaikiem un piekāpjas FK RFS

Ievietots 27.08.23.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK RFS
5 - 0

Svētdien, 27. augustā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 28. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, LNK Sporta parkā viesojoties pie FK RFS.

Spēles pirmās piecpadsmit minūtes iesākās ar aukstu dušu – 8. minūtē ielaisti vārti pēc 11 metru soda sitiena, bet septiņas minūtes vēlāk pretinieki ātrajā pretuzbrukumā panāca divu vārtu pārsvaru.

Puslaika gaitā tika veiktas vairākas spēlētāju maiņas, lai lauztu spēles gaitu, tomēr pārtraukumā devāmies pie nemainīga 0:2.

Otro puslaiku FK Metta iesāka aktīvi, taču praktiski nevainīgā situācijā uzreiz ielaida trešos. Pēc tam divreiz lieliskā pozīcijā bija Melnis, kurš ar galvu sita neprecīzi.

Līdz spēles beigām pretinieki guva vēl divus bezatbildes vārtus, spēlei noslēdzoties ar 0:5.