FK Metta gūst vārtus katrā no puslaikiem un pieveic FK Liepāja

Ievietots 16.03.24.

Otro spēli sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 0
FK Liepāja

Sestdien, 16. martā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja otro TonyBet Virslīgas čempionāta spēli, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Liepāja.

Jau no spēles pirmajām minūtēm bumbas kontroli pārņēma mājinieki, pacietīgi veidojot pozicionālus uzbrukumus.

Vienā no epizodēm spēcīgu Correa sitienu atvairīja Lazarevs, bet 26. minūtē Bruno Melnis ar skaistu sitienu no 20 metriem panāca vadību zaļi-baltajiem – 1:0!

Tikmēr otrā puslaika sākumā divas bīstamas iespējas uzreiz bija liepājniekiem, taču abās epizodēs lieliski bumbu atvairīja Alvis Sorokins.

Puslaika vidū FK Metta atvirzīja pretinieku uzbrukumus, bet momenti atkal bija FK Liepāja – Alvis atsita tālsitienu, bet vienā no epizodēm bumba trāpīja pa stabu.

Spēles izskaņā mettieši aizskrēja vairākos uzbrukumos, un vienā no tiem soda laukumā tika nogāzts Bruno Melnis. Sekojošo 11 metru soda sitienu realizēja Mohamet Lamine Correa (2:0)!

Izlašu pārtraukumā dodamies ar uzvaru mājās!

Alvis Sorokins, Rendijs Šibass, Hugo Jesse, Kārlis Vilnis, Jegors Novikovs, Jordan Bender, Daniils Ulimbaševs, Oskars Vientiess, Bruno Melnis, Mohamet Lamine Correa, Markuss Ivulāns