FK Metta gūst vārtus katrā puslaikā un pārspēj Spartaks Jūrmala

Ievietots 09.05.21.

Kārtējo spēli jaunajā sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 0
Spartaks Jūrmala

Svētdien, 9. maijā, savu devīto spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Spartaks Jūrmala.

Spēli ļoti aktīvi iesāka mettieši, daudz kontrolējot bumbu un neļaujot jūrmalniekiem iziet no savas laukuma puses – 9. minūtē tas deva rezultātu.

No kreisās malas Emīls Birka teicami iecentrēja soda laukumā, un Yunusa Muritala no vārtu priekšas guva savus 6. vārtus sezonā (1:0)!

Pēc gūtajiem vārtiem zaļi-baltajiem nācās nostrādāt aizsardzībā, jo uz laiku Spartaks Jūrmala futbolisti pārņēma iniciatīvu laukumā un vairāk kontrolēja bumbu.

Vienā no epizodēm spēles tiesnesis par Uldriķa izklupienu piešķīra diskutablu 11 metru soda sitienu, bet pretinieku uzbrucējs sekojošo pendeli sita pāri.

Kopumā puslaika otrajā pusē bija līdzīga spēle, un komandas apmainījās ar momentiem – viesu sitienu atvairīja Beks, bet reizi bumba trāpīja pa pārliktni, taču otrā pusē netrāpīja Ozoliņš un Birka.

Otro puslaiku aktīvi iesāka FK Metta futbolisti un pēc standartsituācijas asi gar vārtiem deva Čudars – vārtu priekšā bumba skāra pretinieku un bīstami lidoja vārtos, taču paglāba Ošs.

Tomēr mettieši panāca savu – 54. minūtē pēc Vapnes izpildītā stūra sitiena Muritala no vārtu priekšas guva otros vārtus (2:0)!

Turpinājumā Spartaks Jūrmala nācās atspēlēties, tāpēc viesi pārņēma bumbas kontroli, tomēr mājinieki droši spēlēja aizsardzībā.

Spēles izskaņā pretinieki tika pie vairākām standartsituācijām, drošs vārtos bija Beks, laukuma spēlētāji cīnījās pašaizliedzīgi un izcīnīja pelnītu uzvaru.