FK Metta gūst trīs vārtus un izcīna pārliecinošu uzvaru pret Spartaks Jūrmala

Ievietots 14.04.19.

Trešo mājas spēli jaunajā sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda.

3 - 0
Spartaks Jūrmala

Svētdien, 14. aprīlī, Hanzas vidusskolas laukumā savu 6. kārtas spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, savā laukumā uzņemot  Spartaks Jūrmala.

Jau no spēles pirmajām minūtēm iniciatīvu pārņēma mājinieki gan vairāk kontrolējot bumbu, gan izveidojot bīstamus momentus. Pēc Birkas centrējuma nedaudz neprecīzi uzsita Dzhamaludinov, bet Kovaļonoka izgājienu atbruņoja pretinieku vārtsargs.

Momentu sērija izveidojās 23. minūtē – Tamirlana brīvsitiens no 20 metriem trāpīja pa pārliktni, bet epizodes noslēgumā ar roku nospēlēja Gints Freimanis. Sekojošo 11 metru soda sitienu gan Dzhamalutdinov realizēt neizdevās – sekmīgi spēlēja vārtsargs. Neilgi pēc tam laba iespēja pēc izrāviena flangā bija Kgosto, bet sitiens lidoja nedaudz garām.

Tomēr puslaika izskaņā mettieši panāca savu – 38. minūtē izgājienu vienatnē pret vārtsargu realizēja Masangane (1:0), bet pēdējā minūtē pēc Birkas piespēles vārtu priekšā precīzs bija Rihards Ozoliņš – 2:0!

Otrā puslaika sākumā pēc standartsituācijas bīstami sita viesi, tomēr Dāvis Ošs slaidā lēcienā bumbu atvairīja un kopā ar aizsargiem briesmas novērsa.

Turpmāk mājinieki turpināja kontrolēt spēli, un 63. minūtē tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu – šoreiz Dzhamalutdinov sita pārliecinoši (3:0)!

70. minūtē Tamirlans varēja izcelties vēlreiz, tomēr pēc viņa reida un spēcīgā sitiena, lieliski jūrmalniekus glāba vārtsargs. Spēles beigās cīņa kļuva mierīgāka un izteiktu momentu vairs nebija. FK Metta izcīna pārliecinošu uzvaru ar 3:0!