FK Metta gūst trīs bezatbildes vārtus un pārspēj JK Narva Trans

Ievietots 27.01.24.

Otro spēli pirmssezonas sagatavošanas posmā aizvadījusi FK Metta komanda.

3 - 0
JK Narva Trans

Sestdien, 27. janvārī, savu otro spēli pirmssezonas sagatavošanās ciklā aizvadīja FK Metta komanda, Rimi Olimpiskajā centrā pie Igaunijas augstākās līgas 8. spēcīgāko komandu – JK Narva Trans.

Jau spēles ievadā FK Metta ieguva vadību – 7. minūtē pēc standartsituācijas Jesse ar galvu nometa bumbu Zantam, kura sitiens tika bloķēts, bet vārtu priekšā izveicīgākais un šķērītē vārtus iesita pārbaudāmais spēlētājs (1:0)!

Turpinājumā vienā epizodē lieliski vārtos darbojās Sorokins, vienā epizodē atvairot trīs sitienus. Laukuma pretējā pusē zaļi-baltie aizskrēja uzbrukumā 4 pret 1 aizsargu, taču Pakuļa gūtie vārti netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

Otrajā puslaikā FK Metta futbolisti palielināja pārsvaru un galu galā izcīnīja uzvaru ar 3:0!

55. minūtē stūra sitienu skaisti ar papēdi vārtos pārvirzīja Kristupas Keršys, bet izskaņā no vārtu priekšas iesita pārbaudāmais spēlētājs (3:0)!

FK Metta – JK Narva Trans

3:0 (1:0)

FK Metta:

Alvis Sorokins, Emīls Aizpurietis, Hugo Jesse, Kristupas Keršys, Mikus Vasiļevskis, Kristofers Rēķis, Tomass Zants, Daņiils Čiņajevs, Ralfs Pakulis, divi pārbaudāmie spēlētāji

Toms Tolmanis, Krists Pļaviņš, Zurab Rukhadze, Rendijs Šibass, Oskars Vientiess, Kristofers Rēķis, Bruno Melnis, trīs pārbaudāmie spēlētāji