FK Metta gūst sešus vārtus un pārspēj Skanstes SK

Ievietots 22.11.23.

Pirmo pārspēli par vietu 2024. gada Optibet Virslīgā aizvadījusi FK Metta komanda.

6 - 1

Trešdien, 22. novembrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja pirmo pārspēli par vietu nākamā gada Optibet Virslīgas čempionātā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Skanstes SK.

Spēles sākumā daudz ar bumbu bija FK Metta futbolisti, kuri ievada daļā guva divus vārtus – 12. minūtē ar galvu precīzi sita Artjoms Puzirevskis, bet desmit minūtes vēlāk 11 metru soda sitienu realizēja Lūkass Vapne (2:0)!

Skanstes SK futbolisti negrasījās padoties, un pēc stūra sitiena izspēles 25. minūtē Markuss Ivulāns vienus vārtus atguva (2:1)! Līdz puslaika pārtraukumam aktīvāki bija nominālie mājinieki, tomēr rezultāts vairs nemainījās.

Uzreiz otrā puslaika sākumā Mohamet Lamine Correa pēc stūra sitiena atguva divu vārtu vadību, bet nākamajās divdesmit minūtēs FK Metta futbolisti pievienoja vēl trīs bezatbildes vārtus, uzstādot gala rezultātu 6:1.

Pirmajā pārspēlē uzvaru svin zaļi-baltie!

Jānis Beks, Vladislavs Fjodorovs, Oskars Vientiess, Kārlis Vilnis, Mikus Vasiļevskis, Daņiils Čiņajevs, Lūkass Vapne, Bruno Melnis, Yaya Kamara, Mohamet Lamine Correa, Artjoms Puzirevskis