FK Metta futbolists Jegors Novikovs iekļūst "Baltic eCup" finālturnīrā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 11.05.20.

FK Metta aizsargs Jegors Novikovs izcīna vietu “Baltic eCup” finālturnīrā.

Marta izskaņā norisinājās video spēles FIFA 20 čempionāts starp Virslīgas klubu futbolistiem, kurā, kā jau ziņojām, piedalījās mūsu aizsargi – Gabriels Kirkils un Jegors Novikovs.

Veiksmīgāks turnīrs izdevās Novikovam, kurš, nezaudējot nevienu spēli, izcīnīja pirmo vietu čempionātā, finālā pārspējot BFC Daugavpils futbolistu Staņislavu Nečiporenko.

Turpinot e-futbola iesāktās tradīcijas, ārkārtas situācijā tiek īstenots jauns čempionāts, šoreiz Baltijas klubu līmenī – “Baltic eCup”, kurā piedalās arī jau pieminētais Jegors Novikovs.

“Baltic eCup” galvenie partneri ir Red Bull un Optibet, bet turnīrā vispirms Latvijas, Igaunijas un Lietuvas spēlētāji aizvadīja valsts iekšējo kvalifikācijas turnīru.

Kvalifikācijas turnīrā Novikovs tika ielozēts spēcīgā grupā, turklāt sacenšoties ar Virslīgas kausa fināla pretinieku Nečiporenko, tomēr Jegors arī šajā grupā palika nepārspēts – 4 uzvaras 4 spēlēs.

Finālturnīrā no katras valsts augstākās līgas piedalīsies 4 futbolisti – kvalifikācijas turnīra uzvarētāji. Visas spēles tiešraides būs pieejamas portālā Delfi un Best4sport kanālā.

Par finālturnīra norisi ziņosim sociālajos tīklos un mājaslapā.

Novēlam Jegoram veiksmi virtuālās spēles Baltijas mēroga turnīrā!

Grupā bija ļoti labas spēles. Teikšu godīgi, visi pretinieki bija stipri. Nevar teikt, ka bija ļoti grūti, taču zināma spriedze bija katrā spēlē. Lai nu kā, uzvara grupā izcīnīta un eju tālāk!Jegors NovikovsFK Metta aizsargs