FK Metta cīnās neizšķirti pret Lietuvas čempionvienību FK Paņevežys

Ievietots 07.06.24.

Pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Panevežys
1 - 1

Piektdien, 7. jūnijā, mūsu Meistarkomanda izlašu pārtraukumā aizvadīja pārbaudes spēli, Paņevežā spēkojoties pret FK Paņevežys.

Gan zaļi-balto, gan Lietuvas čempiones FK Paņevežys sastāvos iztrūka spēlētāji, kuri šobrīd ir aizņemti izlasēs.

Pirmajā puslaikā ar bumbu vairāk bija pretinieki, bet vienīgos vārtus guva FK Metta, kad pēc labas izspēles precīzi sita Vinicius Souza (1:0)!

Tikmēr otrajā puslaikā Kurstev un Sirbu bija iespēja pārsvaru dubultot, tomēr Lietuvas čempionvienība pēc centrējuma panāca izlīdzinājumu, komandām pārbaudes spēlē cīnoties neizšķirti 1:1.

FK Metta:

Toms Tolmanis, Emīls Aizpurietis, Yusif Yakubu, Kārlis Vilnis, Jordan Bender, Yevhen Stadnik, Mahamud Karimu, Dans Sirbu, Oleksandr Kurtsev, Vinicius Souza, pārbaudāmais spēlētājs

Ņikita Pafjonovs, Rikardo Jagodinskis, Mikus Vasiļevskis, Daņiils Čiņajevs, Tomass Zants, Ralfs Pakulis