FK Metta ar minimālu rezultātu piekāpjas FA Šiauliai

Ievietots 24.02.24.

Kārtējo pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 1
FA Šiauliai

Sestdien, 24. februārī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja kārtējo pārbaudes spēli šogad, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Lietuvas A lyga trešo spēcīgāko klubu FA Šiauliai.

Spēles pirmais puslaiks tika aizvadīts līdzvērtīgā cīņā, kurā abām komandām bija vairākas iespējas gūt vārtus.

FK Metta rindās iespējas bija Pakulim, Melnim un Keršys, viesi vienā no epizodēm izrāvās pret Sorokinu, taču rezultāts, dodoties pārtraukumā, palika nemainīgs – 0:0.

Otrajā puslaikā pēc izmaiņām sastāvos, nedaudz aktīvāki un vairāk momenti jau bija FA Šiauliai, kuri arī guva vienīgos vārtus spēlē.

Pēc piespēles soda laukumā no aptuveni 11 metru atzīmes vārtus guva pretinieku uzbrucējs, kas izrādījās vienīgie šajā spēlē (0:1).

Nākamnedēļ jau pēdējās pārbaudes spēles pirms jaunās sezonas.

FK Metta:

Alvis Sorokins, Rendijs Šibass, Hugo Jesse, Kārlis Vilnis, Kristupas Keršys, Ousmane Sow, Daņiils Čiņajevs, Bruno Melnis, Ralfs Pakulis, Aleksejs Petrovs, pārbaudāmais spēlētājs

Toms Tolmanis, Dans Sirbu, Ivans Smirnovs, Emīls Aizpurietis, Tomass Zants, seši pārbaudāmie spēlētāji