FK Metta ar minimālu rezultātu piekāpjas BFC Daugavpils

Ievietots 03.04.24.

Ceturto TonyBet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 1
BFC Daugavpils

Trešdien, 3. aprīlī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 4. kārtas spēli TonyBet Virslīgā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot BFC Daugavpils.

Spēles ievadā ar bumbu vairāk bija mettieši, bet pirmie pusmomenti pretuzbrukumā un pēc standartsituācijas bija tieši viesiem, kuri gan līdz bīstamam sitienam netika.

Tikmēr puslaika vidū bīstams moments izveidojās pie BFC Daugavpils vārtiem, kad pēc standartsituācijas pretinieki pat trīs reizes pašaizliedzīgi bloķēja sitienus, neļaujot apdraudēt savus vārtus.

Otrā puslaika sākumā bija novērojama līdzvērtīga cīņa, un šķita, ka skarbajos laikapstākļos spēles likteni varētu izšķirt vieni vāŗti.

Tos 58. minūtē pretuzbrukumā guva daugavpilieši, panākot vadību (0:1). Līdz spēles beigām FK Metta vairāk kontrolēja bumbu, tomēr vienīgā reālā iespēja bija Vinicius, kurš sita vārtiem secen.