Dāvis Sandis Strods atgriežas FK Metta sastāvā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 26.01.21.

FK Metta ziņo par sastāva aktualitātēm.

2021. gada FK Metta sastāvā redzēsim arī 24 gadus veco Dāvi Sandi Strodu.

Ziemas pāreju periodā FK Metta sastāvu papildinājis Dāvis Sandis Strods, kurš pēc divu sezonu pārtraukuma atgriezies FK Metta sastāvā.

Dāvis karjeru uzsāka Skonto sistēmā, bet Meistarkomandas rindās spēlēja no 2016. līdz 2018. gadam. Aizvadītās divas sezonas Strods pārstāvēja FK Tukums 2000/TSS komandu.

Kopumā FK Metta rindās aizsargs aizvadījis 62 spēles (57 no tām Virslīgā), bet FK Tukums rindās 2020. gada Virslīgas čempionātā futbolistam 22 spēles.

Dāvis Sandis Strods karjeras laikā pārstāvējis arī Latvijas jauniešu izlases – U-19 izlases rindās Dāvim 5 spēles, bet U-21 izlases sastāvā aizsargs laukumā devās trīs reizes.

Priecājamies redzēt Dāvi atgriežamies FK Metta rindās un novēlam sekmīgu gaidāmo sezonu! 

Esmu priecīgs atgriezties FK Metta, paldies kluba vadībai par doto iespēju atgriezties. Komandas sastāvs ir mainījies manas prombūtnes laikā, taču ar lielāko daļu spēlētāju esam pazīstami, kā arī ar treneru sastāvs un treniņu process man ir labi zināms, tādēļ iejusties komandā man nesagādāja grūtības. Tagad atliek tikai kārtīgi strādāt, lai varētu palīdzēt komandai sasniegt savus mērķus!Dāvis Sandis StrodsFK Metta aizsargs

Titulfoto: Sanita Ieva Sparāne