Cīņa par vietu turnīra tabulā - FK Metta savā laukumā uzņems BFC Daugavpils

Miks Vilkaplāters
Ievietots 05.08.20.

Kārtējo spēli šosezon aizvadīs FK Metta komanda.

FK Metta
1 - 4
BFC Daugavpils

Trīs mājas spēles pēc kārtas – piektdien sagaidāms FK Metta duelis pret turnīra tabulas kaimiņiem!

Piektdien, 7. augustā, Optibet Virslīgas čempionāta 12. kārtas spēli aizvadīs mūsu Meistarkomanda, Daugavas stadionā uzņemot BFC Daugavpils.

Savstarpējo spēļu vēsture:

  • Šosezon abas komandas tikās 4. kārtā, kad Daugavpilī mājinieki guva trīs ātrus vārtus, bet mettiešiem atspēlēšanās neizdevās – uzvaru ar 4:2 izcīnīja daugavpilieši.
  • Kopā abas komandas aizvadījušas 21 savstarpējo spēli – 8 uzvaras svinējuši mettieši, bet 7 uzvaras izcīnījusi BFC Daugavpils.
  • Šajos dueļos novērota identiska vārtu attiecība – 24:24.

Turnīra tabulā šobrīd abas komandas atrodas blakus ar 12 izcīnītajiem punktiem, ieņemot 7. un 8. vietu.

11. kārtā abas komandas spēles izskaņā izrāva neizšķirtu – BFC Daugavpils cīnījās 1:1 pret FK Tukums 2000/TSS, bet zaļi-baltie izspēlēja 2:2 pret FK Jelgava.

Atskats uz pirmajām 12 kārtām:

  • Šis ir FK Metta otrs labākais sākums kopš iekļūšanas Virslīgā. 2014. gadā zaļi-baltie sāka ar četrām uzvarām un 13 punktiem pirmajās 12 spēlēs.
  • No Meistarkomandas 13 gūtajiem vārtiem vienpadsmit vārtus guvuši FS Metta akadēmijas audzēkņi (84,6% no komandas vārtu guvumiem).
  • Raimondam Krollim pirmajās 12 kārtās izdevās atkārtot savu pagājušās sezonas vārtu skaitu. Raimonds arvien ir šīs sezonas jaunākais vārtu guvējs, kā arī labākais starp latviešiem.
  • Atzīstamu sniegumu šosezon rāda Franklin – brazīlietis ir viens no diviem “dzelzs vīriem”, kā arī vidēji izdarījis 45 piespēles ar 91% precizitāti, uzvarējis desmit no 15 divcīņām un pārtvēris septiņas pretinieku piespēles.
  • Papildus skaistajiem vārtu guvumiem aktīvs ir arī Emīls Birka – 12 kārtās otrā vieta precīzo piespēļu skaita ziņā, kā arī 73% precizitāte izklupienos, kas procentuālā izteiksmē arī dod otro vietu.

Ņemot vērā ierobežojumu atcelšanu, Daugavas stadionā varēs ierasties līdz 1000 līdzjutējiem, ievērojot divu metru distanci.

Šajā spēlē līdzjutējiem būs pieejama arī Ciemakukuli konditorijas bufete un alus Labietis, bet puslaika pārtraukumā – ierastais pica LuLū prognožu konkurss.

Ieejas maksa uz METTAs mājas spēli:

Svarīga spēle par vietu turnīra tabulā un Top 5 – mūsu līdzjutēju priekšā dosimies tikai pēc uzvaras un trim punktiem!

Ja netiec klātienē, tad spēles translāciju iespējams vērot arī sportacentrs.com portālā un Sportacentrs TV kanālā.

Nāc un atbalsti savu komandu Daugavas stadionā!

FK Metta – BFC Daugavpils

Piektdiena, 7. augusts, plkst. 18.00

Daugavas stadions, Rīga