Ceturto apli iesāksim Hanzas vidusskolas laukumā pret BFC Daugavpils

Miks Vilkaplāters
Ievietots 29.08.19.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadīs mūsu Meistarkomanda.

FK Metta
1 - 0
Daugavpils FS

Zaļi-baltie ceturto apli iesāk ar svarīgu cīņu pret BFC Daugavpils!

Piektdien, 30. augustā, FK Metta aizvadīs ceturtā spēļu apļa ievada spēli, Optibet Virslīgas 28. kārtas spēlē uzņemot BFC Daugavpils.

Uz šo spēli mettieši atgriezīsies Hanzas vidusskolas laukumā, jo Daugavas stadions ir noslogots grupas “Instrumenti” koncerta vajadzībām, bet Skonto stadionā ir liela futbola spēļu noslodze.

Komandas šosezon aizvadījušas trīs savstarpējās spēlēs, divas reizes ar minimālo 1:0 uzvaru svinēja daugavpilieši, bet iepriekšējā tikšanās reizē komandas cīnījās neizšķirti 0:0.

Turnīra tabulā mettieši ar 20 punktiem atrodas 9. vietā, bet BFC Daugavpils atrodas vietu augstāk ar 25 punktiem.

Ļoti svarīgi noslēdzošo spēļu apli iesākt ar uzvaru principiālā cīņā, tāpēc aicinām visus zaļi-baltos atbalstīt savu komandu piektdienas spēlē!

Līdzjutējus kā ierasts Hanzā sagaida Ciemakukulis konditorejas labumi un Co-store kafija, kā arī tradicionālais Pica LuLū prognožu konkurss. Šajā spēlē mūs sagaida arī īpašs puslaika priekšnesums. Sadarbībā ar Homo Novus Teātra festivālu, puslaikā varēs vērot Klapping deju izrādi, kuru izpildīs divi austrālieši, kuri gatavojas Homo Novus festivāla izrādēm. Klapping ir jauna veida deju žanrs, kura pamatā ir futbola kustības. zrādes notiks 5. un 6. septembrī un plašāku informāciju var iegūt festivāla Homo Novus mājaslapā.

Mājas spēlēs biļešu cenas paliek nemainīgas – 4 eiro, bet ar METTAs biedra karti:

Biļetes iespējams iegādāties arī Biļešu serviss tiešsaistē ŠEIT

Nāc un atbalsti savu komandu mājas spēlē klātienē!

FK Metta – BFC Daugavpils

Piektdien, 30. augustā, plkst. 17:30

Hanzas vidusskolas laukums, Rīga