Ievietots 30.08.23.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta futbolisti.

1 - 1
FK Liepāja

Sestdien, 2. septembrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīs pirmo 4. apļa spēli Optibet Virslīgas čempionātā, LNK Sporta parkā uzņemot FK Liepāja.

Situācija turnīra tabulā:

• FK Metta aizvadītajā kārtā ar 0:5 piekāpās FK RFS, bet FK Liepāja ar 2:0 pieveica SK Super Nova.
  • Šobrīd 27 aizvadītajās spēlēs FK Metta futbolistiem ir 28 punkti.
  • Tikmēr FK Liepāja tikpat spēlēs ir izcīnījuši 42 punktus.
  • FK Metta tas dod 7. vietu, bet pretinieki šobrīd atrodas 3. pozīcijā.

Par gaidāmo pretinieku:

• FK Liepāja pirmo sezonu Virslīgā aizvadīja 2014. gadā, bet gadu vēlāk izcīnīja savu pirmo un līdz šim vienīgo čempionu titulu.
  • Divas reizes Liepājas pilsētas komanda arī ir izcīnījuši Latvijas kausu – to klubs paveica 2017. un 2020. gada sezonās.
  • Aizvadītajā sezonā FK Liepāja ieņēma ceturto vietu Latvijas augstākajā līgā, tomēr ar to nebija pietiekami Eirokausu ceļazīmei, ko ieguva kausa uzvarētāja.
  • Liepājnieki ir aizvadījuši sešas sezonas Eirokausos, četrās no tām aizkļūstot līdz otrajai kvalifikācijas kārtai.
  • FK Liepāja rindās ir ilggadējais mūsu vārtsargs un “Gada futbolists” Dāvis Ošs; Gļebs Kļuškins, kurš 2021. un 2022. gada sezonā bija kopā ar zaļi-baltajiem, kā arī Jānis Grīnbergs, kurš klubā pavadīja divas sezonas un Markuss Kruglaužs, kurš divus gadus pavadīja akadēmija sistēmā.
  • Šosezon divreiz komandas izspēlēja neizšķirtu 1:1, vienreiz FK Liepāja uzvarēja ar 3:2, kuri izcīnīja uzvaru arī Latvijas kausa 1/8 finālā pēcspēles sitienos.

Kā ierasts stadionā būs pieejama Ciemakukuļa konditoreja un Alus Labietis, kā arī puslaika pārtraukumā norisināsies tradicionālais Pica LuLu prognožu konkurss.

Biļetes varēs iegādāties uz vietas stadionā vai ŠEIT

Ceturtajā spēļu aplī būs jārāda savs labākais sniegums, un katra no deviņām spēlēm būs ļoti svarīga turnīra tabulā! Pirmo no tām iesākam ar spēli pret FK Liepāja – savu līdzjutēju priekšā dosimies pēc uzvaras un trim punktiem.