Balso par savu favorītu FK Metta "Gada futbolists 2023" nominācijā

Ievietots 25.12.23.

Tuvojoties gada izskaņai, piedāvājam iespēju nobalsot par savu favorītu FK Metta nominācijā “Gada futbolists 2023”.

Balsojums ir noslēdzies.

FK Metta sezonu noslēdza novembra izskaņā, dažādiem pavērsieniem bagāto sezonu noslēdzot 9. vietā Virslīgā, un pārspēlēs ar 7:2 divu spēļu summā pieveicot Skanstes SK.

Gada izskaņa vienmēr ir brīdis, kurā tiek apkopots un izvērtēts sezonā iespētais un paveiktais. Viena no sezonas noslēguma tradīcijām ir arī balsojums par FK Metta “Gada futbolistu”. Balsojumu var veikt raksta apakšā. Balsojumu var veikt vienu reizi.

Katras sezonas izskaņā Gada futbolista balvai izvirza spēlētāju: spēcīgu personību, kuram ir vērts līdzināties, tādējādi uzliekot arī lielu atbildību šī goda nēsātājam.

Līdz šim METTA Gada futbolista apbalvojumu līdz šim ieguvuši 17 futbolisti: Jānis Kauss, Vladimirs Cīmanis, Ivars Gailis, Marsels Vapne, Juris Skābardis, Rūdolfs Puķītis, Mārtiņš Milašēvičs, Gatis Kalniņš, Edgars Vardanjans, Eduards Emsis, Roberts Uldriķis, Dāvis Indrāns, Dāvis Ošs, Kgotso Masangane, Raimonds Krollis, Lūkass Vapne un Jānis Beks.

GADA FUTBOLISTS 2023 – nominanti:

• Oskars Vientiess – komandas kapteinis, līderis laukuma aizsardzībā. Šogad pārcēlies no laukuma vidusdaļas, bija uzticams un drošs aizsardzībā, kā arī uzbrukumu iesākšanā.  Šosezon rekordists aizvadīto minūšu ziņā Virslīgā – 3058 minūtes, guva vienus vārtus. Latvijas U-21 izlases kapteinis, šogad saņemot arī pirmo izsaukumu uz Latvijas nacionālo izlasi.

• Lūkass Vapne – komandas līderis laukuma vidusdaļā. “Gada futbolists 2021”. Šosezon Virslīgā aizvadīja 3011 minūtes (otrā vieta pēc spēles laika), guva 7 vārtus un veica astoņas rezultatīvas piespēles. Latvijas U-21 izlases viens no līderiem, spēlējot rezultatīvi arī valstsvienības rindās.

• Jānis Beks – nominēts trešo gadu pēc kārtas, aizvadītās sezonas Gada futbolists. Pavadot sezonu īrē no FK RFS, kārtējo sezonu apliecināja sevi kā uzticamu vērtību un balstu Meistarkomandas rindās. Trešais spēles laiks komandā – 2511 minūtes Virslīgā. Spēcīgs izgājienos un spēlē ar kājām, kā arī izcēlās ar vairākiem efektīviem atvairījumiem. Latvijas U-21 izlases pamatvārtsargs, šogad saņēmis arī pirmo izsaukumu uz Latvijas nacionālo izlasi.

• Mohamet Lamine Correa – viens no komandas spilgtākajiem leģionāriem savu otro sezonu FK Metta. Sezonas vidū izkrita veselības problēmu dēļ, tomēr bija nozīmīgs un vērtīgs komandas uzbrukumā. Kopumā iekrāja 6 vārtus un 3 rezultatīvas piespēles.

• Artjoms Puzirevskis – ātrs un spēcīgs uzbrucējs, uz kura darba apjomu un pašatdevi var paļauties. Ceturtais spēles laiks komandā (2322 minūtes), Virslīgas čempionātā guva 7 vārtus un izdarīja piecas rezultatīvas piespēles. Latvijas U-21 izlases dalībnieks.