Atspēlēties neizdodas: FK Metta viesos piekāpjas FK Liepāja

Ievietots 05.10.19.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījuši mūsu Meistarkomandas futbolisti.

FK Liepāja
2 - 1

Sestdien, 5. oktobrī, FK Metta futbolisti Liepājas stadionā “Daugava” aizvadījuši Optibet Virslīgas 31. kārtas spēli, viesojoties pie FK Liepāja.

Spēles pirmajās divdesmit minūtēs laukumā bija redzama līdzīga cīņa, abām komandām cenšoties iegūt pārsvaru bumbas kontrolē un bīstamāko momentu izveidojot Krollim, kurš no 18 metriem sita pāri.

Diemžēl 24. minūtē pēc stūra sitiena mettieši atstāja nepiesegtu Jāni Ikaunieku, kurš savu iespēju izmantoja – 0:1. Pēc ielaistajiem vārtiem vienā no epizodēm pēc kļūdas aizsardzībā nācās glābt Dāvim Ošam.

36. minūtē gan pēc rikošeta mājinieki guva otros vārtus, panākot divu vārtu pārsvaru – 0:2. Līdz puslaika beigām viesiem izdevās pāris potenciāli labi uzbrukumi, kamēr izskaņā pēc soda sitiena Ikaunieks norībināja pārliktni.

Otro puslaiku ļoti aktīvi iesāka mettieši, vairākkārt izveidojot ļoti labus uzbrukumus un pārņemot iniciatīvu, tomēr sākotnēji bumbu vārtos raidīt neizdevās. Rezultātu samazināt izdevās 63. minūtē, kad pēc Kroļļa piespēles precīzs bija Masangane – 1:2!

Pēc gūtajiem vārtiem viesi bieži nonāca pretinieku soda laukuma tuvumā un mājinieku soda laukumā, tomēr līdz brīvai sitiena pozīcijai nenonāca. Ik pa laikam pretuzbrukumos aizskrēja liepājnieki, vairākas reizes teicami vārtos darbojoties Dāvim Ošam.

Izskaņā spēle bija ļoti saraustīta, kas neļāva viesiem noķert labu ritmu. Kompensācijas laikā FK Metta divreiz tika arī pie standartsituācijām, soda laukumā devās arī Ošs, tomēr atspēlēšanās neizdevās. 1:2.