Andris Riherts: "Spēle bija piesardzīga, abas komandas negāja uz lielām avantūrām, riskiem."

Miks Vilkaplāters
Ievietots 20.08.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Metta
0 - 0
Spartaks Jūrmala

Sestdien, 20. augustā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot Spartaks Jūrmala.

Pirmais puslaiks tika aizvadīts līdzīgā cīņā, kur nedaudz bīstamāki bija zaļi-baltie, taču izvirzīties vadībā neizdevās.

Otrā puslaika sākumā neliels pārsvars jau bija jūrmalniekiem, tomēr arī otrajā puslaikā komandas spēlēja samērā piesardzīgi, un daudz vārtu gūšanas momentu nebija.

Bezvārtu neizšķirts pret Spartaks Jūrmala.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies treneru kolektīvam par spēju tikt galā ar situāciju un pienākumiem spēlē, kad iztrūkst vairāki treneri. Paldies par izturēto stresu, kas bija jāpiedzīvo kāda cita vietā. Tāpat pateicos visiem, kuri bija tribīnēs, bija laba, nepiespiesta atmosfēra, daudz ģimenes ar bērniem, kas laikam ir Latvijas koncepts, kā piesaistīt cilvēkus futbolam. Spēlētāji centās, ir nospēlēta sausā spēle gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Punkts ir punkts - katrs iegūtais ir būtisks. Šobrīd gan varbūt to vērtību neredzam tik daudz. Paldies spēlētājiem par centību, varbūt spēlētāju loks ir šaurs, bet visi ir gatavi atdot savus spēkus laukumā. Spēle bija piesardzīga, abas komandas negāja uz lielām avantūrām, riskiem. Arī 1 pret 1 daudz nepresingoja, tomēr momenti tāpat bija. Bruno Melnim bija viens no labākajiem momentiem, tomēr aizsargs nedaudz bumbu aizskāra. Pretiniekiem atkal bija Laizāna brīvsitiens, kas trāpīja pa stabu.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris