Andris Riherts: "Šī bija viena no mūsu sliktākajām spēlēm šosezon."

Miks Vilkaplāters
Ievietots 31.10.19.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Metta
0 - 3
FS Jelgava

Trešdien, 30. oktobrī, savu kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Jelgava.

Spēles pirmais puslaiks mettiešiem bija pagalam neveiksmīgs, ielaižot trīs vārtus un nonākot iedzinējos ar 0:3.

Otrajā puslaikā FK Metta futbolisti enerģiskāk uzbruka un meklēja iespējas uzbrukumos, tomēr izteikti bīstamu momentu nebija un vārtus gūt neizdevās.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Vispirms vēlos pateikties kluba darbiniekiem, kas palīdzēja sagatavot laukumu, palīdzēja tīrīt sniegu, darot to jau no paša rīta. Paldies skatītajiem, visiem atnākušajiem līdzjutējiem, kas atbalstīja komandu, esmu ļoti pateicīgs par to, ceru, ka arī spēlētāji. Pirmais puslaiks noslēdzās neveiksmīgi - 0:3, bet arī otrais puslaiks bija bez lieliem cerību stariem, ka izdarīsim kaut ko vairāk šajā spēlē. Šī bija ja ne sliktākā, tad viena no sliktākajām spēlēm šosezon. Visos komponentos. Šovakar debitēja Fedorovičs, kurš ir jau 5. centra aizsargs mums šosezon Virslīgā, Birka labu laiku nebija spēlējis. Šajā spēlē bija gados jauns sastāvs, Kirils Ševeļovs palīdzēt nevarēja. Varbūt sastāva izvēlē nedaudz kļūdījos, varēja likt pieredzi, bet arī šajā jautājumā ārpus sākumsastāva bija tikai Šibass, un labākie spēlētāji bija laukumā.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris