Andris Riherts: "Rezultātu izšķīra spēja paņemt spēli savos grožos!"

Ievietots 16.03.19.

Savu otro spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/LU komanda.

Piektdien Hanzas vidusskolas laukumā savu pirmo mājas spēli un kopumā otro jaunajā Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, uzņemot līgas čempionvienību – Riga FC.

Spēles pirmajā puslaikā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – vispirms soda sitienu no 18 metriem pārliecinoši realizēja Dzhamalutdinov, bet puslaika izskaņā precīzs bija ex-mettietis Vladislavs Fjodorovs.

Otro puslaiku aktīvi iesāka mājinieki, tomēr 60. minūtē iekrita pretuzbrukumā, kurā nācās zaudēt otros vārtus. Spēle tā arī noslēdzās ar Riga FC uzvaru ar 2:1.

Paldies visiem, kas atnāca šajā nepavisam viesmīlīgajā laikā uz stadionu un atbalstīja abas komandas, man ir liels prieks par mūsu līdzjutējiem, kuri vienmēr ir klāt un atbalsta, un tā ir laba motivācija turpināt grūtākos brīžos. Par spēli runājot, šodien vēlos pateikties spēlētājiem, viņi centās izpildīt visu, ko bijām izrunājuši, arī taktiski. Skaidrs, ka fiziskais pārspēks piederēja pretiniekam, vienā brīdī likās, ka viņiem ir kāds basketbola piecinieks laukumā. Arī mums ir augumā raženi spēlētāji, bet viņiem tādi bija uz abu roku pirkstiem saskaitāmi. Rezultātu izšķīra spēja paņemt spēli savos grožos, Riga FC tas izdevās, mums nē. Muļķīgi, ka pēc savas standartsituācijas ielaidām otros vārtus pretuzbrukumā. Pirmo vilni atbruņojām, tomēr otrajā īstajā vietā bija pretinieku spēlētājs. Turpinājumā centāmies lauzt spēles gaitu, bet šodien diemžēl tas neizdevās, arī momentu tik daudz varbūt nebija. Pretinieki bija bīstami pie standartsituācijām, kas arī ir viens no viņu trumpjiem.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris