Andris Riherts: "Puiši izpildīja plānu, kuru treneris prasīja."

Ievietots 02.04.23.

Otro spēli 2023. gada sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Tukums 2000/Telms
1 - 2

Svētdien, 2. aprīlī, otro spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Tukuma pilsētas stadiona rezerves laukumā viesojoties pie FK Tukums 2000/Telms.

Spēles pirmajā puslaikā vējainos apstākļos komandas vārtus neguva un pārtraukumā devās pie bezvārtu neizšķirta.

Otrajā puslaikā izšķirošie notikumi norisinājās spēles izskaņā – vispirms komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, bet 85. minūtē uzvaru zaļi-baltajiem izrāva Rukhadze.

Sezonas otrajā spēlē izcīnām 2:1 uzvaru izbraukumā.

Paldies visiem, kuri atbalstīja klātienē un arī attālināti. Laika apstākļi bija tādi, ka FC Barcelona arī varētu būt diskomforts spēlēt gan ar īso, gan vidējo, gan garo piespēli. Skaidrs, ka spēles sākumā nedaudz nervozs stāvoklis, kopā netrenējāmies desmit dienas. Bija gan laba pārbaudes spēle pret Šiauliai FA, kā arī gribu uzlavēt puišus par pašatdevi treniņprocesā, kas šodien nesa rezultātu. Izvirzījāmies vadībā, atkal ielaidām, taču piespiedām pretinieku kļūdīties un guvām vārtus. Patiesībā guvām divus ļoti labus vārtus. Nosargājām arī uzvaru, tomēr iepriekš mums ir bijusi slimība - tik līdz izvirzāmies vadībā, tā nespējam noturēt, kas ir mūsējais. Vārti - kaut kur veiksme, kaut kur vējš, kaut kur meistarība, bet otrajā puslaikā bija uzstādījums gan sist, gan centrēt, jo laika apstākļi to atļāva - nedaudz tikai pieskaries, un bumba lido uz priekšu. Gan Kristofers, gan Zurabs labi iesita; Kristoferam bija vēl viens sitiens, taču nedaudz garām. Kopumā puiši izpildīja plānu, kuru treneris prasīja. Pirmajā puslaikā vairāk no aizsardzības? Nepiekritīšu - arī pirmajā puslaikā mums bija vairāk bumba, tikai pretiniekiem varbūt bija vieglāk tikt līdz mūsu vārtiem. Izlozē mēģinājām dabūt otru pusi, bet beigās varbūt pat labāk - lai atspēlētos vai izvirzītos vadībā, ka laika apstākļi spēlē par labu. Komandā ir laba rotācijā, jā, vairāk opcijas ir tieši aizsardzībā, ko rotēt, bet arī uzbrukumā ir 5-6 spēlētāji, kuri tur var nospēlēt. Šodien mums nebija neviena tīrā aizsarga, varbūt Fjodorovs pēdējās sezonās tur tiešām spēlē. Šodien izmantojām divus uzbrūkošā tipa spēlētājus vidū - abiem bija momenti, bet pagaidām nervozitāte nedaudz patraucē. Vai parocīgs kalendārs, lai iesāktu uzvaru sēriju? Jebkuram klubam, kurš stājas pretī mums noteikti ir līdzīga doma un cerība. Visu izšķirs pārliecība, sagatavošanās nākamajai spēlei. Ir pateicīgs kalendārs, arī FK Auda bija pateicīgs pretinieks, lai uzsāktu sēriju, bet iesim no spēles uz spēli. Ir daudz spēļu divu mēnešu nogrieznī, tāpēc visādi brīnumi var notikt. Bet, ja gribam būt tabulas vidū vai augšā, sērijai ir jābūt. Pagājušajā sezonā to paveica visi klubi, izņemot FK Metta.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris