Andris Riherts: "Pirmajā uzbrukumā stūra sitiens - vārti."

Ievietots 16.06.24.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Auda
4 - 0

Svētdien, 16. jūnijā, kārtējo spēli Tonybet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Skonto stadionā viesojoties pie FK Auda.

Pirmajā puslaikā trīs vārtus guva pretinieki, un FK Metta pārtraukumā devās iedzinējos ar 0:3.

Otrā puslaika sākumā FK Auda pievienoja vēl vienus vārtus, bet zaļi-baltajiem sniegt atbildi uz to neizdevās.

Zaudējums viesos 2. apļa noslēgumā.

0:4 - tā ir sagrāve, tas nav tikai nepatīkams rezultāts. Skaidrs, ka pretinieki ir nosacīti labā sportiskā formā, treneris arī nomainījies. Tas viss savācās, un arī sanāca, ka visi momenti, kuri veidojās, arī krita iekšā vārtos. Tas mūsu kaujiniecisko garu aplauza. Protams, pirmajā uzbrukumā stūra sitiens - vārti. Pēc tam labi gājām ārā no presinga, bija lietas, kas patika. Tomēr pretinieks bija veiklāks, ātrāks. Ļoti neparocīgs mūsu spēlētājiem, 1 pret 1 situācijās ļoti ātri spēlētāji. Apsveicu pretinieku ar uzvaru, tagad būs līdzīgs pārbaudījums pret Valmiera FC. Arī sit kaudzi vārtus, ir labā formā. Domāsim, lauzīsim galvas.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris