Andris Riherts: "Paldies spēlētājiem par cīņassparu līdz pašām pēdējām sekundēm!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 03.08.20.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Pirmdien, 3. augustā, Optibet Virslīgas čempionāta 12. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Zemgales Olimpiskā centra stadionā viesojoties pie FK Jelgava.

Pirmā puslaika sākumā Raimonds Krollis izvirzīja viesus vadībā, bet puslaika otrajā pusē pēc kļūdas aizsardzībā jelgavnieki rezultātu izlīdzināja.

Otrā puslaika spilgtākie momenti norisinājās spēles izskaņā – 78. minūtē FK Jelgava pēc stūra sitiena ieguva vadību, bet kompensācijas laikā Emīls Birka ar teicamu sitienu panāca izlīdzinājumu.

Rezultatīvs neizšķirts dramatiskā galotnē!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Spēles sākums bija tik mierīgs, ka neviens negaidīja tādu scenāriju spēles beigās. Paldies spēlētājiem par cīņassparu līdz pašām pēdējām sekundēm - izrāvām neizšķirtu, un gribējām arī kaut ko vairāk. Tiešām pēc spēles sākuma negaidījām, ka tā spēle izvērtīsies, taču zinājām pretinieku - šajā spēlē man jau kakls sāka sāpēt no garajām piespēlēm un divcīņām. Neapskaužu spēlētājus iziet tādās situācijās - lekt un cīnīties. Tas noteikti atņem vairāk spēkus nekā spēlējot pa zemi, kombinacionālā futbolā. Manuprāt, tas bija visneenerģētiskākais futbols, kādā šosezon mēs esam piedalījušies. Pārvest no Jelgavas vienu punktu, tas arī daudz ko maksā. Ceru, ka pārbaudēs spēlētājiem neparādīsies savainojumi, kuri varētu būt ilgtermiņa. Andris RihertsFK Metta galvenais treneris

*Pilnu preses konferenci skaties: