Andris Riherts: "Paldies Riga FC par ļoti nopietnu spēli!"

Ievietots 05.11.23.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 3
Riga FC

Svētdien, 5. novembrī, pirmspēdējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Riga FC.

Pirmā puslaika vidū divus vārtus guva Riga FC, iegūstot divu vārtu pārsvaru (0:2)

Otrajā puslaikā rezultāts ilgi turējās nemainīgs uz tablo, līdz viesi guva trešos vārtus, uz kuriem FK Metta atbildēja ar Kurtsev vārtu guvumu – gala rezultāts 1:3.

Paldies Riga FC par ļoti nopietnu spēli - redzējām, ka pretinieks bija ļoti koncentrējies, izlicis kā prioritāti šo spēli. Tas, protams, labi, var parādīt, uz ko esam spējīgi. Pirmā puslaika sākumu iesākām daudz maz labi, bet turpinājumā mazas lietas izsita mūs no līdzsvara, un pretinieks guva diezgan vieglus vārtus. Neteikšu, ka necīnījāmies, nebloķējām sitienus, bet tie bija tik daudz, ka uz visiem noteikti nevarējām paspēt. Otrajā puslaikā nospēlējām neizšķirti 1:1, teritoriālais pārsvars pretiniekam bija, momenti arī. Nav arī tā, ka sēdējām savā soda laukumā, bet ne tik daudz, lai atgūtu 3 vārtus, vismaz šajā spēlē, nē. Slikti, ka ielaidām ātri divus vārtus. Tas tā, pārliecību nedaudz pašķobīja. Pietiekami pašdisciplinēti otrajā puslaikā bijām, bet kaut kur tāpēc arī paši sevi ierobežojām uzbrukuma darbībās. Bet rezultāts bija 0:2, mums vajadzēja iet uz risku, pārvest spēli uz pretinieka laukuma pusi. Pēdējā spēle mājās, tagad priekšā izbraukuma spēle pret FK RFS. Šobrīd mums palicis viens pretinieks - FK Tukums 2000/Telms, bet vairs tabulā viss nav atkarīgs no mums. Pēdējā spēlē motivēts pretinieks, kuriem izšķiras čempiona tituls. Mūsu spēlētājiem, klubam tas ir labi, ka ir spriedze līdz pēdējai kārtai, bet, protams, 9. vieta tas nebūt nav tas, uz ko tēmējām sezonas sākumā.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris